Tillidsrepræsentanter

Alle afdelinger har deres egen tillidsrepræsentant.

Kontakt din TR hvis du oplever problemer i dit ansættelses forhold, har brug for hjælp til at forstå din lønseddel eller ikke er i trivsel på din arbejdsplads.

Her under finder du listen med navne og kontaktoplysninger på din lokale tillidsrepræsentant.

 

Jesper Nielsen

Absalon Skole, Holbæk By Skole

Mail: Jesn@dlf.org

Tlf. 59 43 81 03

Tanja Robrahn

Nr. Jernløse Skole, Skovvejens Skole

Mail: Tanj1977@skolen.nu

Tlf. 26 18 49 50

Hanne Kilt

Uggerløse Skole, Kildedamsskolen

Mail: Hank@dlf.org

Tlf. 59 43 81 03

Louise Hjelm Villadsen

Jyderup Skole, Skovvejens Skole

Mail: Lovi@dlf.org

Tlf. 59 43 81 03

Tina Hertz

Store Merløse, Kildedamsskolen

Mail: Tina0193@skolen.nu

Tlf. 60 17 35 72

Christina Nielsen

Gislinge Skole, Katrinedalsskolen

Mail: Chri1535@skolen.nu

Charlotte Dalsgaard

Udby Skole, Katrinedalsskolen

Mail: Char8151@skolen.nu

Tlf. 36 72 20 92

Anne Dorthe Pohjola

Ågerup Skole, Kildedamsskolen

Mail: Dort6675@skolen.nu

Jonas Rumessen

Stestrup Skole, Kildedamsskolen

Mail: Jona445p@skolen.nu

Tlf. 41 83 15 56

Allan Hounsgaard

Tølløse Skole, Kildedamsskolen

Mail: Alla3238@skolen.nu

René Sørensen

Bjergmarksskolen, Holbæk By Skole

Mail: Rene3307@skolen.nu

Troels Dalsgaard Kristensen

Knabstrup Skole, Skovejensskole

Mail: troe2013@skolen.nu

tlf. 51 50 14 49

Jakob Suhr

CSU Holbæk

Mail: Jsuhr@holb.dk

Tlf. 72 36 25 78

Ole Kock

Ladegårdsskolen

Mail: Okock@holb.dk

Tlf. 29 91 54 43

Signe Sode

Undløse Skole, Skovvejensskole

Mail: Sign2113@skolen.nu

Tlf. 61 40 65 99