Arbejdsmiljørepræsentanter

Arbejdsmiljoe 300X237

Børnespecialcenter 2, Hjortholmskolen (316003)

Hjortholmvej 9, 4340 Tølløse
Tlf +0045 72 363610
Arbejdsmiljørepræsentant
Dan Sørensen
dann72@gmail.com

Børnespecialcenter 2, Ladegårdsskolen (321901)

Vandtårnsvej 10, 4300 Holbæk
Tlf +45 7236 3610
Arbejdsmiljørepræsentant
Lotte Wilder Corneliussen +45 7236 2213
lottewilder@gmail.com

CSU, Holbæk (315901)

Seminarieparken 2, 4300 Holbæk
Tlf +45 5943 4996
Arbejdsmiljørepræsentant
Liselotte Olsen +45 7236 4035
liseo@holb.dk

Holbæk By skole, afdeling Absalon (315021)

Vandtårnsvej 3, 4300 Holbæk
Tlf +45 7236 7010
Arbejdsmiljørepræsentant
Ole Sonne
Ole.sonne1@skolekom.dk

Holbæk By skole, afdeling Bjergmarken (280295)

Bispehøjen 2, 4300 Holbæk
Tlf +45 7236 7020
Arbejdsmiljørepræsentant
Jytte Merete Larsen
merete.larsen5@gmail.com
Arbejdsmiljørepræsentant
Casper Hillestrøm Sørensen
cashs@holb.dk

Holbæk By skole, afdeling Orø (315002)

Bygaden 50, Orø, 4300 Holbæk
Tlf +45 7236 7040
Arbejdsmiljørepræsentant
Susanne Juul Michaelsen
susannejuul@hotmail.dk

Katrinedalskolen, afdeling Gislinge (339005)

Skolevej 4, 4532 Gislinge
Tlf +45 7236 7740
Arbejdsmiljørepræsentant
Christina Nielsen
cnkisserup@gmail.com

Katrinedalskolen, afdeling Svinninge (339004)

Hovedgaden 76F, 4520 Svinninge
Tlf +45 7236 7690
Arbejdsmiljørepræsentant
Annette Schou
annette@schouhuset.dk

Katrinedalskolen, afdeling Tuse (315005)

Tuse Byvej 2, 4300 Holbæk
Tlf +45 7236 7430
Arbejdsmiljørepræsentant
Charlotte Nørskov Thomhav
chth@holb.dk

Katrinedalskolen, afdeling Udby (315006)

Udbyvej 42, 4300 Holbæk
Tlf +45 7236 7770
Arbejdsmiljørepræsentant
Hanne Ulrich Hermannsen
hanneulrich@mail.dk

Kildedamsskolen, afdeling St. Merløse (345003)

Holbækvej 30A, 4370 Store Merløse
Tlf +45 7237 350
Arbejdsmiljørepræsentant
Susanne Hansen
bragesvej@mail.dk

Kildedamsskolen, afdeling Stestrup (345002)

Stestrupvej 49, 4360 Kirke Eskilstrup
Tlf +45 7236 7370
Arbejdsmiljørepræsentant
Liselotte Lohmann Jacobsen
loloja58@gmail.com

Kildedamsskolen, afdeling Tølløse (345004)

Sportsvej 3, 4340 Tølløse
Tlf +45 7236 7450
Arbejdsmiljørepræsentant
Charlotte Pil Nielsen
charlotte-nielsen2011@hotmail.com

Kildedamsskolen, afdeling Ugerløse (345005)

Hovedgaden 42, 4350 Ugerløse
Tlf +45 7236 7470
Arbejdsmiljørepræsentant
Jeanne Michelle Ekelund
jeanmisi@hotmail.com

Kildedamsskolen, afdeling Vipperød (315007)

Rensdyrvej 2, 4390 Vipperød
Tlf +45 7236 7510
Arbejdsmiljørepræsentant
Mette Tauson Lindelof
mette.lindgreen@skolekom.dk

Kildedamsskolen, afdeling Ågerup (315009)

Krogvejen 4, 4390 Vipperød
Tlf +45 7236 7530
Arbejdsmiljørepræsentant
John Hartmann Larsen
john.hartmann@skolekom.dk

Skovvejens Skole, afdeling Jernløse (321002)

Gl. Skovvej 150B, 4420 Regstrup
Tlf +45 7236 7280
Arbejdsmiljørepræsentant
Gitte Birn Radetzky
gradetzky@gmail.com

Skovvejens Skole, afdeling Jyderrup (341002)

Holbækvej 108, 4450 Jyderup
Tlf +45 7236 7592
Arbejdsmiljørepræsentant
Bente Hjarsbæk Andersen
bent2150@skolen.nu

Skovvejens Skole, afdeling Kildebjerg (341003)

Skamstrupvej 18, 4440 Mørkøv
Tlf +45 7236 7170
Arbejdsmiljørepræsentant
Maura Murphy
maumur22@hotmail.com

Skovvejens Skole, afdeling Knabstrup (341004)

Skolevej 37, st rup, 4440 Mørkøv
Tlf +45 7236 7200
Arbejdsmiljørepræsentant
Maria Skov Mullan
maria_mullan@hotmail.com

Skovvejens Skole, afdeling Undløse (321004)

Øvej 3, 4340 Tølløse
Tlf +45 7236 7480
Arbejdsmiljørepræsentant
René Wagner
renewagner1980@gmail.com

UNGHOLBÆK 10. Klassecentret (315250)

Gl.Ringstedvej 32, 4300 Holbæk
Tlf
Arbejdsmiljørepræsentant
Snorri Andrasson Johansen +45 7236 4391
snorrijo@hotmail.com

UU-Nordvestsjælland (315500)

Skarridsøgade 37, 4450 Jyderup
Tlf
Arbejdsmiljørepræsentant
Finn Vejvad Hansen
fivh@holb.dk